این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

پوستر کنگره
 
• ...
پیام قدردانی
بسم الله الرحمن الرحیم جامعه بزرگ و فرهيخته فيزيوتراپی ايران خداوند بزرگ را شاكريم كه به پشتوانه الطاف و محبت های بی دريغش و همت و پشتكار و تعصب حرفه ای خدمتگزاران شما در انجمن فيزيوتراپی ايران و در ادامه برگزاری ۲۶ کنگره علمی موفق گذشته، شاهد برگ زرين ديگری در تاريخ پرافتخار فيزيوتراپی كشور عزيزمان بوديم . بي شك حمایت، حضور و پشتوانه حدود سه هزار فيزيوتراپيست و دانشجويان عزيز در كنگره بيست و هفتم، آغاز نويد بخشی براي رشد و بالندگی روزافزون ما بوده و به مدد الهي زمینه ساز اولين كنگره بين المللی فيزيوتراپي ايران در سال ۱۳۹۶ خواهد بود.
1395/02/18 ادامه مطلب


پیام رئیس انجمن و رئیس بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن فیزیوتراپی ایران
به نام خالق هستی بخش در طی دو دهه گذشته، فعالیتهای علمی و حرفه ای گسترده و ارزشمندی توسط همکاران فیزیوتراپیست در انجمن فیزیوتراپی صورت گرفته است و اکنون در آستانه برگزاری بیست و هفتمین کنگره فیزیوتراپی ایران قرار داریم که امید است شاهد کنگره علمی متفاوت، با ابعاد بین المللی و در خور آوازه و نام فیزیوتراپی و همکاران توانمند فیزیوتراپیست باشیم.
1395/02/05 ادامه مطلب


پیام دبیر علمی بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن فیزیوتراپی ایران
پیام دبیر علمی بيست و هفتمين کنگره ساليانه انجمن فيزيوتراپي ايران : بسم الله الرحمن الرحيم بیست و هفتمین کنگره سالیانه فیزیوتراپی ایران را در شرایطی برگزار میکنیم که تجربه گرانسنگ بیست و شش سال کنگره منظم و پربار، فیزیوتراپی ایران را در میان گروههای پزشکی از این حیث در شرایط ممتازی قرار داده است.
1395/02/01 ادامه مطلب


✅تهران میزبان بزرگترین کنگره فیزیوتراپی می شود
بیست و هفتمین کنگره فیزیوتراپی ایران با حضور مهمانانی از کشورهای مختلف دنیا، در تهران برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، احمد مؤذن زاده دبیر اجرایی بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن فیزیوتراپی ایران، گفت: بیست و هفتمین کنگره فیزیوتراپی ایران که عظیم ترین کنگره سالیانه تاریخ انجمن فیزیوتراپی است به همت انجمن فیزیوتراپی ایران و با حمایت سازمان نظام پزشکی ، سازمان بهزیستی و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ایران و همچنین ۱۴ دانشگاه علوم پزشکی در سطح کشور و حمایت جمعی از شرکت های تجاری و با حضور متجاوز از ۲۰۰۰ فیزیوتراپیست و با حضور مهمانانی از متجاوز از ۱۵ کشور جهان، از ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ۹۵ در هتل المپیک تهران برگزار می شود.
1395/01/31 ادامه مطلب


پیام دبیر اجرایی بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن فیزیوتراپی ایران
"به نام ایزد یکتا " سلامی چو بوی خوش آشنایی بدان مردم دیده روشنایی در شرف برگزاری بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن فیزیوتراپی ایران خداوند متعال را شاکرم که فرصتی دیگر در جهت خدمتگزاری به همکاران فرهیخته جامعه فیزیوتراپی کشور نصیب اینجانب و کمیته اجرایی این همایش نموده است .
1395/01/30 ادامه مطلب


ایجاد دکترای حرفه ای فیزیوتراپی به نفع مردم است
نماینده جامعه فیزیوتراپی کشور در شورای عالی سازمان نظام پزشکی گفت: برگزاری همایشهای علمی تخصصی در راستای ارتقای سطح علمي و حرفه اي جامعه فيزيوتراپي كشور كارساز بوده که امیدواریم در ادامه روند روبه رشد فيزيوتراپي در كشور شاهد اجراي تمام عيار دكتراي حرفه اي فيزيوتراپي باشيم .
1395/01/27 ادامه مطلب


پوستر کنگره در سایت نظام پزشکی
پوستر بیست و هفتمین کنگره انجمن فیزیوتراپی ایران در صفحه اول سایت سازمان نظام پزشکی کل کشور
1395/01/26 ادامه مطلب


 تماس با ما
دبیرخانه کنگره به اطلاع تمام پژوهشگران عزیز می رساند تلفن های دبیرخانه 02144297617 - 02144297609 - 02144297608 می باشد لطفا از هرگونه تماس با سایر شماره ها خودداری فرمایید
1395/01/25 ادامه مطلب


تشویق تولید کنندگان ایرانی برای ساخت تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی
به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، محمدعلی محسنی بندپی - رئیس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران و رئیس بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن فیزیوتراپی ایران که از تاریخ 15 تا 17 اردیبهشت ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای نخستین‌بار با تلاش‌های هیئت مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران و دعوت رسمی توسط انجمن فیزیوتراپی ایران، میزبان خانم دکتر " اما استوک " رئیس کنفدراسیون جهانی فیزیوتراپی (WCPT ) در بیست و هفتمین کنگره فیزیوتراپی ایران خواهیم بود از آنجا که کنفدراسیون جهانی فیزیوتراپی (WCPT ) یکی از چهار همکار مستقیم سازمان جهانی بهداشت فیزیوتراپی (WHO) است، حضور وی در ایران می‌تواند فرصتی برای معرفی توانمندی‌های ایران در بخش سلامت به جهان باشد.
1395/01/22 ادامه مطلب


ثبت نام در کنگره
*بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن فیزیوتراپی ایران* با حداکثر امتیاز بازآموزی ، 15 الی 17 اردیبهشت 1395 ، تهران-هتل المپیک مهلت ثبت نام همكاران فيزيوتراپيست با نرخ پايه تا پايان فروردين ماه ٩٥ تمديد شد. درگاه پرداخت الكترونيك سايت از 95/1/19 فعال می باشد /http://conf.iran-pta.ir/27th/fa
1395/01/19 ادامه مطلب


دبیر علمی بیست و هفتمین کنگره علمی فیزیوتراپی ایران :
مدیر گروه فیزیوتراپی دانشگاه علوم بهزیستی: "سکته مغزی سومین عامل مرگ و میر است" دبیر علمی بیست و هفتمین کنگره علمی فیزیوتراپی ایران، اظهارداشت: سکته مغزی پس از بیماری های عروق کرونری قلب و سرطان ها، سومین عامل مرگ و میر در جوامع است. به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر ایرج عبدالهی گفت: شایع ترین بیماری مغز و اعصاب که منجر به اختلال در حرکت می شود ، سکته مغزی است که پس از بیماریهای عروق کرونری قلبی و سرطانها ، سومین عامل مرگ و میر در جوامع و از جمله ایران است بطوریکه از هر ۶ نفر، یکی در طول عمر خود دچار آن می شود. علاوه بر آمار بالای مرگ و میر، یکی از مهمترین علل بروز ناتوانی حرکتی بویژه در افراد میانسال و سالمند است.
1395/01/17 ادامه مطلب


دعوت رِئیس انجمن فیزیوتراپی ایران و دبیر بورد فیزیوتراپی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور از فیزیوتراپیستهای ایران و جهان برای حضور در بیست و هفتمین کنگره سالیانه فیزیوتراپی
Dear Colleagues and Friends On behalf of the Iranian Physiotherapy Association and the Board of Physiotherapy at Iran Ministry of Health and Medical Education,we are very pleased to invite and welcome you all to the 27th Iranian Physiotherapy Association Annual Congress due to be held from 4 to 6 May,2016,at Olympic Hotel,Tehran,Iran .
1395/01/14 ادامه مطلب


حضور رئیس کنفدراسیون جهانی فیزیوتراپی در ایران
رئیس کنفدراسیون جهانی فیزیوتراپی (WCPT) جهت شركت در بيست و هفتمين كنگره ساليانه انجمن فيزيوتراپي به ایران می آيند. با تلاش و پیگیری هيات مديره و پيرو دعوت رسمي رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران جناب اقاي دكتر محمد علي محسني بندپي، سركار خانم دكتر " اما استوك " میهمان ویژه انجمن فیزیوتراپی ايران دربیست و هفتمین کنگره ساليانه انجمن خواهند بود.
1394/12/24 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
با نام و یاد پروردگار یکتا سامانه ثبت نام و دریافت مقالات بیست و هفتمین کنگره سراسری فیزیوتراپی آغاز به کار کرد ، امید است با حضور پرشور و پرشمار شما ، کنگره ای باشکوه و بی نظیر توام با ثمراتی ارزشمند در راه پیشرفت و سربلندی بیشتر رشته فیزیوتراپی در کشور را شاهد باشیم .
1393/11/11 ادامه مطلب


  معرفی همایش
بيست و هفتمين كنگره سراسري انجمن فيزيوتراپي ايران پانزدهم تا هفدهم ارديبهشت ماه ١٣٩٥ (2016 6-4 May ) در مكان هتل المپيك تهران برگزار خواهد شد ، طي حكمي از سوي رياست محترم انجمن فيزيوتراپي ايران آقايان دكتر ايرج عبداللهي به عنوان دبير علمي و فيزيوتراپيست احمد مؤذن زاده به عنوان دبير اجرايي اين كنگره منصوب شدند . مجمع عمومي انجمن فيزيوتراپي ايران روز دوم كنگره پنج شنبه ١٦ ارديبهشت از ساعت ١٥:٠٠ لغايت١٧:٠٠ برگزار خواهد گرديد .
  حضور رئیس کنفدراسیون جهانی فیزیوتراپی در ایران
" بسمه تعالی " رئیس کنفدراسیون جهانی فیزیوتراپی (WCPT) جهت شركت در بيست و هفتمين كنگره ساليانه انجمن فيزيوتراپي به ایران می آيند. با تلاش و پیگیری هيات مديره و پيرو دعوت رسمي رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران جناب اقاي دكتر محمد علي محسني بندپي، سركار خانم دكتر " اما استوك " میهمان ویژه انجمن فیزیوتراپی ايران دربیست و هفتمین کنگره ساليانه انجمن خواهند بود. لازم به ذكر است كه اين كنگره ١٧-١٥ ارديبهشت ماه ١٣٩٥ (4-6 May 2016) در مكان هتل المپيك تهران برگزار خواهد شد. روابط عمومي انجمن فيزيوتراپي ايران
  محورهای همایش
محورهای علمی کنگره فیزیوتراپی 27 شامل موارد زیر میباشد :

manual therapy
movement disorders
disability
pediatric rehabilitation
hand rehabilitation
stroke rehabilitation
physical agents
corrective exercises
massage therapy
postural disorders
ethics and physical therapy management
evidence based physical therapy
تاریخ های مهم
مهلت ارسال مقالات : 1395/01/20
مهلت استفاده از تخفیف ثبت نام در کنگره : 95/01/20
افتتاحیه کنگره : 1395/02/15
مجمع عمومی و ضیافت شام کنگره : 1395/02/16
اختتامیه کنگره :1395/02/17
دبیرخانه همایش
دبیرخانه همایش: تهران، صادقیه، خیابان سازمان آب، بعد از گلناز دهم، ساختمان عرشیا، پلاک 312، طبقه 3 ، واحد 9
انجمن فیزیوتراپی ایران 
صندوق پستی: 191-14515
تلفن: 44297617 - 44297609 - 44297608
فکس : 44297588
ایمیل : info@conf.iran-pta.ir

دوشنبه 02 بهمن ماه 1396

برگزار کنندگان
حامیان
دانشگاههای حامی